Rating Captain

Dołącz do Rating Captain

Szukasz ciekawych ofert pracy, w których mógłbyś rozwijać swoje umiejętności i poznawać innowacyjne technologie? Aplikuj do Rating Captain i stwórz z nami przyszłość aplikacji.

Obecnie szukamy:

Front-end Developer

Zadania:

Implementacja nowego frontu aplikacji SaaS ratingcaptain.com

Wymagania:

Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Front-end Developera Doskonała znajomość HTML5, CSS3, praktyk RWD Bardzo dobra znajomość języka JavaScript, VueJS oraz node.js z npm Dobra znajomość zagadnień związanych z interfejsami REST Znajomość SASS/LESS Znajomość Git

Mile widziane:

Znajomość JavaScript-ES6+, Typescript Umiejętność pracy w metodologii Scrum/Agile Komunikatywny angielski Dociekliwość i analityczna postawa wobec wymagań biznesowych Zrozumienie koncepcji bezpieczeństwa: CSRF, XSS, CORS, sanitanization, validation Doświadczenie z optymalizacją aplikacji: downloads optimizations, runtime caveats, browser rendering phases, images formats, optimizations

Oferujemy:

Pracę w nowo budowanej firmie technologicznej Pracę w nowoczesnym biurze we Wrocławiu Wybór preferowanej formy zatrudnienia Dużo samodzielności w podejmowaniu decyzji Używanie najnowszych technologii oraz wzorców projektowych Ścieżkę rozwoju zawodowego i awansu Częściowo pracę zdalną Elastyczną formę zatrudnienia Dostęp do najnowszych technologii Szkolenia i certyfikacje
Data Scientist

Zadania:

Utrzymanie i rozwój algorytmów dla systemów analizy danych ecommerce z wykorzystaniem technik AI/ML Integracja z nowo tworzonymi rozwiązaniami w ramach ratingcaptain.com Analiza statystyczna Wizualizacja danych

Wymagania:

Wykształcenie wyższe z zakresu Matematyka, Informatyka lub pokrewnych Minimum rok doświadczenia w pracy z analizą danych Minimum rok doświadczenia w programowaniu w języku Python (3+) z bibliotekami typowymi dla obróbki i analizy danych (pandas, numpy, scikit, scipy, tensorflow, keras, optuna lub hyperopt, matplotlib lub bokeh) Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym sporządzanie dokumentacji technicznej i prowadzanie swobodnej komunikacji Samodzielność, inicjatywa, zorientowanie na wynik, umiejętność pracy zespołowej Znajomość Git

Oferujemy:

UX/UI Designer

Zadania:

Projektowanie interfejsów aplikacji/web w oparciu o dane analityczne oraz badania potrzeb Klientów Dbałość o spójność projektowanych rozwiązań, rekomendowanie zmian optymalizujących ścieżki oraz interakcje użytkowników Ścisła współpraca z zespołem produktowym, BI i developerskim Śledzenie i analizowanie nowych trendów, innowacji w obszarze UX

Wymagania:

Minimum 2-letnie doświadczenie w realizacji komercyjnych projektów interaktywnych, w szczególności w projektowaniu aplikacji mobilnych i serwisów www Doświadczenie w projektowaniu architektury informacji, tworzenia ścieżek klienta i możliwych scenariuszy użycia Umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów oraz proponowania rozwiązań w środowisku, w którym podstawą jest wzajemny feedback Znajomość narzędzi projektowych: Sketch, Adobe XD, Zeplin Znajomość zwinnych metod i narzędzi organizacji prac

Oferujemy:

Pracę w nowo budowanej firmie technologicznej Pracę w nowoczesnym biurze we Wrocławiu Wybór preferowanej formy zatrudnienia Dużo samodzielności w podejmowaniu decyzji Elastyczną formę zatrudnienia