Collect opinions in accordance with the Omnibus Directive
Find out more
Get reviews
Basic features of Rating Captain
Manage
Mediations and coupons
Analyze
Know your customers better
SEO Widgets
Upgrade your SEO impact
Customer Satisfaction Survey
Convenient survey research
Shopify WooCommerce Deconetwork Baselinker See all
mdi-chat-processing-outline
Contact us: +48 572 971 973 or support@ratingcaptain.com
Blog
Find out what's new
Knowledge base
All technical stuff
Analyze your online image
Our tool gives you an in-depth look at what your company's image looks like
Find out more
mdi-chat-processing-outline
Contact us: +48 572 971 973 or support@ratingcaptain.com
Customers Pricing
Sign in
English
Polish
Swiss
Sign in Sign up for Free Get reviews Manage Analyze SEO Widgets Customer Satisfaction Survey Blog Knowledge base Customers Pricing Features Resources Customers Pricing Careers Team Reviews Catalog Affiliate Program Terms of Use Privacy Policy Data processing
mdi-chevron-left Return Companies mdi-chevron-right None mdi-chevron-right
Festhostel
Festhostel - logo

Festhostel - reviews

Information about Festhostel

4.75
4 reviews
Opinion-forming portals
1
Visit website mdi-chevron-right
1485216000
https://www.yelp.com/biz/fest-hostel-warszawa?hrid=zu3qZRyjlO8qWsjUJMKsVA
Adam L.
yelp
https://www.yelp.pl/biz/fest-hostel-warszawa
5
Wonderful place! We had a great stay here. Perfect location and place to stay. Marcin was a great host, making us comfortable and at home here. Clean rooms, nice beds, quiet and very reasonable! He'll be there to provide the free breakfast and chat every morning too!
1345593600
https://www.yelp.com/biz/fest-hostel-warszawa?hrid=dLTzmedX5zekwXY9e6GmiQ
Katjusza K.
yelp
https://www.yelp.pl/biz/fest-hostel-warszawa
4
Pomysłodawca i założyciel hostelu "Fest" miał naprawdę nosa do tego interesu. Już przekraczając progi przybytku na Oboźnej 7 wiemy, że miejsce to nie ma nic wspólnego małymi, brudnymi , zaniedbanymi i tanimi hotelikami. Pomimo, że część mebli jest w starym stylu kojarzącym się z latami 60. to czuć tu powiew świeżości i od razy widać, że każdy element we wnętrzu współgra i nic nie znalazło się tu przypadkowo. Brawo dla właściciela przede wszystkim za łączenie nowoczesnych sprzętów z tymi w stylu retro, dzięki temu klimat, który panuje w hostelu jest niepowtarzalny. Ja zakochałam się w granatowych kuchennych szafkach, które wyglądają jakby były sprzed pół wieku, a jednocześnie są super stylowe. Ceny pokoi do tanich nie należą, choć mając na uwadze lokalizację Fest Hostelu (przy Krakowskim Przedmieściu) to nie ma tragedii. Ja poleciłam tu pobyt swoim znajomym z Włoch, dla których cena była wręcz śmieszna w porównaniu z wyposażeniem oraz atrakcjami, które znajdowały się blisko. Fama poszła w świat bo zachwyceni stwierdzili, że będą wszystkim swoim przyjaciołom polecać wyprawę do stolicy Polski i zatrzymanie się w tym właśnie hostelu
1345161600
https://www.yelp.com/biz/fest-hostel-warszawa?hrid=XpIFbolm36ky5JJNj1mwKw
Karolina P.
yelp
https://www.yelp.pl/biz/fest-hostel-warszawa
5
Iście warszawski, kameralny hostelik z przesympatyczną obsługą i domową atmosferą, czego doświadczyłam ostatnio razem z moimi niemieckimi przyjaciółkami, które przez parę dni eksplorowały Warszawę. Choć położenie hostelu w pierwszej chwili może wydać się podejrzane (kamienica przy Oboźnej straszy, na szczęście tylko pozornie:), wnętrze rekompensuje już wszelkie wątpliwości. Jego zasadniczą część stanowią cztery pokoje, których nazwy odnoszą się do warszawskich dzielnic sypialnianych. "Ursynów" i "Praga" to pokoje wieloosobowe, "Mokotów" i "Żoliborz" to kameralne "dwójki", a każdym z nich znajdziemy niespodzianki nawiązujące do charakteru warszawskich dzielnic. Część wspólna to - oprócz łazienek - aneks kuchenny z jasną jadalnią oraz wielkim stołem pośrodku. Bardzo spodobały mi się w tym miejscu zaskakujące adaptacje starych mebli, a już zupełnie urzekła mnie informacja, że większości z tych przeróbek dokonali własnoręcznie sami właściciele. Niemieckie przyjaciółki były hostelem zachwycone, tym bardziej, że jego położenie jest atrakcyjne dla turystów: tuż obok bramy głównej Uniwersytetu Warszawskiego, rzut beretem od najważniejszych atrakcji turystycznych miasta. Hostel jest prawdziwie Fest - w dosłownym znaczeniu tego słowa, zrozumiałym i dla Polaków, i dla Niemców, i dla wszystkich, którzy osobiście skosztują jego atmosfery.
1343260800
https://www.yelp.com/biz/fest-hostel-warszawa?hrid=BU297bRG0AzKZN4qlJk4zQ
Marta C.
yelp
https://www.yelp.pl/biz/fest-hostel-warszawa
5
"Fest" w gwarze warszawskiej oznacza "mocny, imponujący". Rzeczywiście, ten hostel jest imponujący pomysłowością swojego właściciela Marcina Piosa. Może przenocować w nim 22 osoby i będą miały one wyjątkowe szczęście "nałykania" sie klimatu warszawskiego. Jego koncepcję można określić - retro Warszawa. Sal jest cztery i noszą bardzo warszawskie nazwy: Ursynów (nowoczesny miejski styl), Praga (nutka praskiej dekadencji), Mokotów (synonim warszawskiego luksusu) i Żoliborz. (elegancki pokój dwuosobowy). Fest znajduje się na skraju Skarpy Warszawskiej, niedaleko bocznej bramy Uniwersytetu Warszawskiego, przystanek: Uniwersytet. Nie jest trudno tutaj trafić i warto polecać to miejsce, bo nie znajdziecie żadnego innego hostelu, który tak znakomicie oddawałby swoim klimatem naszą stolicę. Cennik kształtuje się w ten sposób: 12 osobowy (50 PLN/osoba) 6 osobowy (60 PLN/osoba) 2 osobowy (150 PLN/pokój) Dodatkowo nie trzeba płacić tutaj za śniadanie. Podawane jest w wersji kontynentalnej. W cenie jest również sieć Wi-Fi dostępna w całym hostelu, kawa i herbata o każdej porze, przechowalania bagażu, gry planszowe oraz informacja turystyczna.
Sales & Product Information
pawel.burda@ratingcaptain.com
Technical support and payments
support@ratingcaptain.com
HQ Poland
Liskego 7, 50-345 Wrocław
HQ Switzerland
Hertistrasse 26, 8304 Wallisellen,
Features Get reviews Manage Analyze SEO Widgets Integrations Surveys
Resources Blog Knowledge base
Customers
Pricing
Careers
Team
Reviews Catalog
Affiliate Program
Terms of Use
Privacy Policy
Data processing
Subscribe to our newsletter
Sign up
A confirmation message will be sent to the e-mail address provided. Something went wrong :-(
Social media
Google logo YouTube logo LinkedIn logo Instagram logo Facebook logo
Copyright © 2022 by Rating Captain
We use cookies to provide the best possible service.
Refer to our privacy policy for more info.
I agree