Increase sales
Collect customer feedback that increases website traffic, drives sales and provides actionable business information.
Control your image
It can be really difficult to reply in time to each review. Automate post-purchase communication, especially when you have profiles on multiple review sites.
Loyal customers
Meet the customers, respond to their concerns and create lasting relationships that will result in more returning visitors.
Building trust
79% of consumers trust reviews, so shorten the process of making decisions by customers. Build trust in your brand by showing your reviews.
Shopify WooCommerce Deconetwork Baselinker See all
mdi-chat-processing-outline
Blog
Find out what's new
Knowledge base
All technical stuff
Analyze your online image
Our tool gives you an in-depth look at what your company's image looks like
Find out more
mdi-chat-processing-outline
Local SEO Customers Pricing
Polish
Swiss
Increase sales Control your image Loyal customers Building trust Blog Knowledge base Local SEO Customers Pricing Increase sales Loyal customers Control your image Building trust Blog Knowledge base API Documentation Customers Pricing Careers Team Reviews Catalog Affiliate Program Terms of Use Privacy Policy Data processing
mdi-chevron-left Return Companies mdi-slash-forward
Douglas
Douglas - logo
Profile not verified

Douglas reviews

Information about Douglas

1,38
8 reviews
1

The opinions come from external websites

Last update: 22.07.2024

Is this your company profile?
Complete the form and take control of your company's online image
  • Updating reviews
  • Verified profile
  • Sorting options
  • Displaying products
  • Advertising banner
Verify your profile

How do companies benefit from their catalog?

See example
1636840383
https://www.trustpilot.com/reviews/619033bffb38891f5f0b0133
Natalia N
trustpilot
https://www.trustpilot.com/review/douglas.pl
1
Galeria Felicity Lublin. Witam, chcialam sie podzielic moja opinia na temat perfumerii Douglas w Lublinie ( galeria Felicity).Myślę, że był to ostatni zakup w tym miejscu,gdyż już dawno nie spotkałam się z takim traktowaniem klienta przez ekspedientki, przed godzina 15 przyszlam z zamiarem zakupu perfum do perfumerii Douglas. Po sfinalizowaniu transakcji trzy panie ekspedientki bardzo zle sie zachowywaly w stosunku do mnie , ponieważ po otrzymaniu paragonu i dodatkowego vouchera na duza kwote do wykorzystania w salonie kosmetycznym ( co bardzo mnie ucieszylo). Uslyszalam bardzo nieladne komentarze w moja stronę "Cieszy sie jakby niewiadomo co dostała" , oraz śmiech, owe ekspedientki jak widac byly w bardzo dobrym humorze.Oczywiscie mi nie bylo juz do smiechu, bardzo posmutnialam i chcialam jak najszybciej z tego miejsca wyjsc. Proszę aby z tego zajscia zostaly wyciagniete jakies wnioski oraz konsekwencje,ponieważ nie wolno traktować tak klienta.Powinnam być obsłużona z profesjonalnym podjesciem poniewaz wydalam konkretne pieniadze, tez tego wymagam by obsluga byla na najwyzszym poziomie. Takie zachowanie jest niedopuszczalne wiec postanowilam do państwa napisac.
1630426197
https://www.trustpilot.com/reviews/612e54559c391649d84e6b01
Czego
trustpilot
https://www.trustpilot.com/review/douglas.pl
1
Nie ma możliwości zmiany adresu dostawy. Nie ma możliwości zmiany adresu dostawy bądź wybrania punktu, gdy człowiek jest w pracy. Ani od strony kuriera (bo Douglas tak zaznaczył) ani od strony Douglasa. W jakim wieku wy żyjecie? Spodziewajcie się mojej paczki niebawem, bo jakoś na nią musiałam zarobić. Szkoda, że teraz moje pieniądze będą przez was przetrzymywane.
1619522119
https://www.trustpilot.com/reviews/6087f247f9f48701fc7ed6dc
Karola
trustpilot
https://www.trustpilot.com/review/douglas.pl
1
Paczka widmo i pieniądze w błoto. Jedną gwiazdkę wystawiam tylko dlatego, że nie da się mniej. Jeżeli zamawiacie coś z douglas.pl liczcie się z czasem oczekiwania porównywalnym do czekania na paczkę z aliexpress. To na barkach konsumenta leży odpowiedzialność za dotarcie paczki do niego, nie na obsłudze douglas.pl która umywa ręce i zwala winę na partnera. Paczki i pieniędzy ani widu ani słychu.
1614159854
https://www.trustpilot.com/reviews/60361feef85d750b989f0462
karolina
trustpilot
https://www.trustpilot.com/review/douglas.pl
4
Wszystko super , trochę długo szło. Polecam ! zamawiałam 2 razy raz 2 błyszczyki a 2 raz róż i krem do twarzy. Za pierwszym razem zamawiałam w pt wieczorem , doszło wtorek-środa , lecz bez próbek i "gratisu" który było wyraźnie napisane DODAJĄ DO KAŻDEGO zamówienia z kodem LOVE20 (kod już nie dziala) co jest minusem , ale nie tak dużym , żeby aż tak się czepiać. Ostatnie zamówienie złożyłam tydzień temu w poniedziałek i dopiero wczoraj paczka doszła. Podejrzewam , że to przez to , że jeden produkt , był i go nie było , więc pewnie przez ten tydzień ściągali go z jakiegoś magazynu. Tym razem próbki dostałam. Podsumowując polecam, gorąco polecam !
1607591090
https://www.trustpilot.com/reviews/5fd1e4b2755dc107e0bdf194
Bogusław
trustpilot
https://www.trustpilot.com/review/douglas.pl
1
Nie polecam. Nie polecam, omijać szerokim łukiem!