Zbieraj opinie zgodnie z Dyrektywą Omnibus
Dowiedz się więcej
Większa sprzedaż
Zbieraj opinie klientów, które zwiększają ruch w witrynie, napędzają sprzedaż i dostarczają praktycznych informacji biznesowych.
Kontrola wizerunku
Odpowiadanie na czas na opinie może być trudne. Zautomatyzuj komunikację posprzedażową, zwłaszcza gdy posiadasz profile w wielu serwisach z opiniami.
Lojalni klienci
Wyjdź konsumentom naprzeciw, odpowiadaj na ich bolączki i twórz trwałe relacje, które zaowocują powracającymi klientami.
Budowanie zaufania
79% konsumentów ufa opiniom, dlatego skróć proces podejmowania decyzji zakupowych przez klientów. Wzbudź zaufanie do marki, chwaląc się opiniami.
Shopify WooCommerce Deconetwork Baselinker Zobacz wszystkie
mdi-chat-processing-outline
Skontaktuj się z nami: +48 572 971 973 lub na [email protected]
Blog
Dowiedz się, co nowego
Baza wiedzy
Techniczne rzeczy
Przeanalizuj swój wizerunek w sieci
Nasze narzędzie pozwala na dogłębne sprawdzenie jak wygląda wizerunek Twojej firmy
Dowiedz się więcej
mdi-chat-processing-outline
Skontaktuj się z nami: +48 572 971 973 lub na [email protected]
Local SEO Klienci Cenniki
Zaloguj się
Angielski
Szwajcarski
Hiszpański
Francuski
Zaloguj się Załóż konto Większa sprzedaż Kontrola wizerunku Lojalni klienci Budowanie zaufania Blog Baza wiedzy Local SEO Klienci Cenniki Większa sprzedaż Lojalni klienci Kontrola wizerunku Budowanie zaufania Blog Baza wiedzy Dokumentacja API Klienci Cennik Oferty pracy Zespół Katalog opinii Program partnerski Regulamin Polityka prywatności Przetwarzanie danych

Najlepsze szkoły prywatne w Gdańsku - ranking TOP 10

Rating Captain
28/02/2024 | 14 min czytania
Najlepsze szkoły prywatne w Gdańsku - ranking TOP 10

Spis treści

  Wypróbuj za darmo
  my.RatingCaptain Local

  Zdmuchnij konkurencję
  z Google Maps

  Wypróbuj nasze nowe narzędzie
  do pozycjonowania lokalnego

  Wypróbuj za darmo

  Zdmuchnij konkurencję
  z Google Maps

  Wypróbuj nasze nowe narzędzie
  do pozycjonowania lokalnego

  Wypróbuj za darmo

  Analizie poddane zostały szkoły prywatne (zaklasyfikowane jako szkoła prywatna i szkoła niepubliczna w Profilu Firmy), które nie były promowane poprzez reklamy. Dodatkowo, ich średnia ocena musiała wynosić co najmniej 3.5 gwiazdki na Google przy jak największej ilości recenzji.

   

  Kluczowe były więc naturalne wyniki dobrze zoptymalizowanych wizytówek doświadczonych szkół prywatnych z Gdańska, które dbają o jakość swoich usług oraz reputację, co jest odzwierciedlone w opiniach klientów.

   

  Raporty zostały przygotowane za pomocą narzędzia ReviewsAudit, a na ich podstawie powstał ranking TOP 10: Najlepsze szkoły prywatne, czyli najlepsze placówki edukacyjne w Gdańsku. Poniższy tekst ma na celu krótko przedstawić porównanie, a dla każdego miejsca w rankingu szkół prywatnych dostępne są osobne raporty z linkami.

   

  Ranking został opracowany dnia 28 lutego 2024

   

  1. Gedanensis (Dworska 34)

   

  Wyniki z ReviewsAudit:

  • Wynik ReviewsAudit (w %): 54.62
  • Średnia ocena: 3.87
  • Liczba opinii: 53
  • Nowe opinie w ostatnim kwartale: 2
  • Odsetek odpowiedzi na opinie (w %): 56.6
  • Odsetek opinii bez tekstu (w %): 62.26

   

  Najlepsza szkoła prywatna w Gdańsku to według opinii klientów firma Gedanensis (Dworska 34). Średnia ze wszystkich ocen Google, jaką uzyskała, wyniosła 3.87 przy liczbie opinii wynoszącej 53. Natomiast w ciągu ostatniego kwartału firma Gedanensis (Dworska 34) uzyskała 2 nowe opinie klientów.

   

  Dodatkowo szkoła prywatna odpowiedziała na 56.6% wszystkich recenzji klientów, co miało duże znaczenie przy ocenie końcowej widniejącej w raporcie tego miejsca w rankingu szkół prywatnych.

   

  Ranking: szkoły niepubliczne w Gdańsku

   

  Jeśli chodzi o jakość opinii, możemy zweryfikować ją za pomocą odsetka opinii bez tekstu (im mniejsza wartość, tym lepiej). W przypadku tego miejsca w rankingu, wynik wyniósł 62.26%.

   

  Są to jedne z wielu zmiennych, które wpłynęły na wynik procentowy w ReviewsAudit. Dla firmy Gedanensis (Dworska 34) wyniósł on 54.62%.

   

  Poniżej zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym raportem w rankingu szkół prywatnych w Gdańsku dla tego miejsca na liście, w którym zawarte są także analizy związane z: tonem wypowiedzi klientów, tablicą zaufania, tempem wzrostu średniej, czasem odpowiedzi na opinie, średnią długością recenzji lub wpływem negatywnych recenzji na średnią.

   

  Zobacz szczegółowy raport 1 miejsca rankingu szkół prywatnych w Gdańsku

   

  Ranking: szkoły prywatne w Gdańsku

   

  2. Chalo (Jagiellońska 5)

   

  Wyniki z ReviewsAudit:

  • Wynik ReviewsAudit (w %): 53.12
  • Średnia ocena: 4.69
  • Liczba opinii: 26
  • Nowe opinie w ostatnim kwartale: 2
  • Odsetek odpowiedzi na opinie (w %): 0.0
  • Odsetek opinii bez tekstu (w %): 34.62

   

  Druga najlepsza szkoła prywatna w Gdańsku to według opinii klientów firma Chalo (Jagiellońska 5). Średnia ze wszystkich ocen Google, jaką uzyskała, wyniosła 4.69 przy liczbie opinii wynoszącej 26. Natomiast w ciągu ostatniego kwartału firma Chalo (Jagiellońska 5) uzyskała 2 nowe opinie klientów.

   

  Najlepsze szkoły niepubliczne w Gdańsku

   

  Jeśli chodzi o jakość opinii, możemy zweryfikować ją za pomocą odsetka opinii bez tekstu (im mniejsza wartość, tym lepiej). W przypadku tego miejsca w rankingu, wynik wyniósł 34.62%.

   

  Są to jedne z wielu zmiennych, które wpłynęły na wynik procentowy w ReviewsAudit. Dla firmy Chalo (Jagiellońska 5) wyniósł on 53.12%.

   

  Poniżej zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym raportem w rankingu szkół prywatnych w Gdańsku dla tego miejsca na liście, w którym zawarte są także analizy związane z: tonem wypowiedzi klientów, tablicą zaufania, tempem wzrostu średniej, czasem odpowiedzi na opinie, średnią długością recenzji lub wpływem negatywnych recenzji na średnią.

   

  Zobacz szczegółowy raport 2 miejsca rankingu szkół prywatnych w Gdańsku

   

  3. Mental Arts (Garnizon-parter)

   

  Wyniki z ReviewsAudit:

  • Wynik ReviewsAudit (w %): 52.69
  • Średnia ocena: 5.0
  • Liczba opinii: 5
  • Nowe opinie w ostatnim kwartale: 1
  • Odsetek odpowiedzi na opinie (w %): 0.0
  • Odsetek opinii bez tekstu (w %): 20.0

   

  Trzecia najlepsza szkoła prywatna w Gdańsku to według opinii klientów firma Mental Arts (Garnizon-parter). Średnia ze wszystkich ocen Google, jaką uzyskała, wyniosła 5.0 przy liczbie opinii wynoszącej 5. Natomiast w ciągu ostatniego kwartału firma Mental Arts (Garnizon-parter) uzyskała 1 nową opinię klientów.

   

  Ranking: szkoły prywatne w Gdańsku

   

  Jeśli chodzi o jakość opinii, możemy zweryfikować ją za pomocą odsetka opinii bez tekstu (im mniejsza wartość, tym lepiej). W przypadku tego miejsca w rankingu, wynik wyniósł 20.0%.

   

  Są to jedne z wielu zmiennych, które wpłynęły na wynik procentowy w ReviewsAudit. Dla firmy Mental Arts (Garnizon-parter) wyniósł on 52.69%.

   

  Poniżej zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym raportem w rankingu szkół prywatnych w Gdańsku dla tego miejsca na liście, w którym zawarte są także analizy związane z: tonem wypowiedzi klientów, tablicą zaufania, tempem wzrostu średniej, czasem odpowiedzi na opinie, średnią długością recenzji lub wpływem negatywnych recenzji na średnią.

   

  Zobacz szczegółowy raport 3 miejsca rankingu szkół prywatnych w Gdańsku

   

  Najlepsze szkoły niepubliczne w Gdańsku

   

  4. Sokrates (Zakopiańska 37A)

   

  Wyniki z ReviewsAudit:

  • Wynik ReviewsAudit (w %): 52.44
  • Średnia ocena: 4.35
  • Liczba opinii: 17
  • Nowe opinie w ostatnim kwartale: 1
  • Odsetek odpowiedzi na opinie (w %): 17.65
  • Odsetek opinii bez tekstu (w %): 52.94

   

  Czwarta najlepsza szkoła prywatna w Gdańsku to według opinii klientów firma Sokrates (Zakopiańska 37A). Średnia ze wszystkich ocen Google, jaką uzyskała, wyniosła 4.35 przy liczbie opinii wynoszącej 17. Natomiast w ciągu ostatniego kwartału firma Sokrates (Zakopiańska 37A) uzyskała 1 nową opinię klientów.

   

  Dodatkowo szkoła prywatna odpowiedziała na 17.65% wszystkich recenzji klientów, co miało duże znaczenie przy ocenie końcowej widniejącej w raporcie tego miejsca w rankingu szkół prywatnych.

   

  Ranking: szkoły niepubliczne w Gdańsku

   

  Jeśli chodzi o jakość opinii, możemy zweryfikować ją za pomocą odsetka opinii bez tekstu (im mniejsza wartość, tym lepiej). W przypadku tego miejsca w rankingu, wynik wyniósł 52.94%.

   

  Są to jedne z wielu zmiennych, które wpłynęły na wynik procentowy w ReviewsAudit. Dla firmy Sokrates (Zakopiańska 37A) wyniósł on 52.44%.

   

  Poniżej zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym raportem w rankingu szkół prywatnych w Gdańsku dla tego miejsca na liście, w którym zawarte są także analizy związane z: tonem wypowiedzi klientów, tablicą zaufania, tempem wzrostu średniej, czasem odpowiedzi na opinie, średnią długością recenzji lub wpływem negatywnych recenzji na średnią.

   

  Zobacz szczegółowy raport 4 miejsca rankingu szkół prywatnych w Gdańsku

   

  5. Thinking Zone (Olivia Gate, al. Grunwaldzka 472 Olivia Business Centre)

   

  Wyniki z ReviewsAudit:

  • Wynik ReviewsAudit (w %): 52.04
  • Średnia ocena: 4.43
  • Liczba opinii: 14
  • Nowe opinie w ostatnim kwartale: 0
  • Odsetek odpowiedzi na opinie (w %): 21.43
  • Odsetek opinii bez tekstu (w %): 64.29

   

  Piąta najlepsza szkoła prywatna w Gdańsku to według opinii klientów firma Thinking Zone (Olivia Gate, al. Grunwaldzka 472 Olivia Business Centre). Średnia ze wszystkich ocen Google, jaką uzyskała, wyniosła 4.43 przy liczbie opinii wynoszącej 14.

   

  Dodatkowo szkoła prywatna odpowiedziała na 21.43% wszystkich recenzji klientów, co miało duże znaczenie przy ocenie końcowej widniejącej w raporcie tego miejsca w rankingu szkół prywatnych.

   

  Top 10: szkoły niepubliczne w Gdańsku

   

  Jeśli chodzi o jakość opinii, możemy zweryfikować ją za pomocą odsetka opinii bez tekstu (im mniejsza wartość, tym lepiej). W przypadku tego miejsca w rankingu, wynik wyniósł 64.29%.

   

  Są to jedne z wielu zmiennych, które wpłynęły na wynik procentowy w ReviewsAudit. Dla firmy Thinking Zone (Olivia Gate, al. Grunwaldzka 472 Olivia Business Centre) wyniósł on 52.04%.

   

  Poniżej zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym raportem w rankingu szkół prywatnych w Gdańsku dla tego miejsca na liście, w którym zawarte są także analizy związane z: tonem wypowiedzi klientów, tablicą zaufania, tempem wzrostu średniej, czasem odpowiedzi na opinie, średnią długością recenzji lub wpływem negatywnych recenzji na średnią.

   

  Zobacz szczegółowy raport 5 miejsca rankingu szkół prywatnych w Gdańsku

   

  Najlepsze szkoły prywatne w Gdańsku

   

  6. NOWY ŚWIAT (Nowy Świat 7a)

   

  Wyniki z ReviewsAudit:

  • Wynik ReviewsAudit (w %): 49.8
  • Średnia ocena: 4.5
  • Liczba opinii: 10
  • Nowe opinie w ostatnim kwartale: 1
  • Odsetek odpowiedzi na opinie (w %): 10.0
  • Odsetek opinii bez tekstu (w %): 70.0

   

  Szósta najlepsza szkoła prywatna w Gdańsku to według opinii klientów firma NOWY ŚWIAT (Nowy Świat 7a). Średnia ze wszystkich ocen Google, jaką uzyskała, wyniosła 4.5 przy liczbie opinii wynoszącej 10. Natomiast w ciągu ostatniego kwartału firma NOWY ŚWIAT (Nowy Świat 7a) uzyskała 1 nową opinię klientów.

   

  Dodatkowo szkoła prywatna odpowiedziała na 10.0% wszystkich recenzji klientów, co miało duże znaczenie przy ocenie końcowej widniejącej w raporcie tego miejsca w rankingu szkół prywatnych.

   

  Ranking: szkoły niepubliczne w Gdańsku

   

  Jeśli chodzi o jakość opinii, możemy zweryfikować ją za pomocą odsetka opinii bez tekstu (im mniejsza wartość, tym lepiej). W przypadku tego miejsca w rankingu, wynik wyniósł 70.0%.

   

  Są to jedne z wielu zmiennych, które wpłynęły na wynik procentowy w ReviewsAudit. Dla firmy NOWY ŚWIAT (Nowy Świat 7a) wyniósł on 49.8%.

   

  Poniżej zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym raportem w rankingu szkół prywatnych w Gdańsku dla tego miejsca na liście, w którym zawarte są także analizy związane z: tonem wypowiedzi klientów, tablicą zaufania, tempem wzrostu średniej, czasem odpowiedzi na opinie, średnią długością recenzji lub wpływem negatywnych recenzji na średnią.

   

  Zobacz szczegółowy raport 6 miejsca rankingu szkół prywatnych w Gdańsku

   

  7. Żyrafia Osada (Bytowska 5B)

   

  Wyniki z ReviewsAudit:

  • Wynik ReviewsAudit (w %): 49.46
  • Średnia ocena: 4.2
  • Liczba opinii: 15
  • Nowe opinie w ostatnim kwartale: 0
  • Odsetek odpowiedzi na opinie (w %): 0.0
  • Odsetek opinii bez tekstu (w %): 53.33

   

  Siódma najlepsza szkoła prywatna w Gdańsku to według opinii klientów firma Żyrafia Osada (Bytowska 5B). Średnia ze wszystkich ocen Google, jaką uzyskała, wyniosła 4.2 przy liczbie opinii wynoszącej 15

   

  Ranking: szkoły prywatne w Gdańsku

   

  Jeśli chodzi o jakość opinii, możemy zweryfikować ją za pomocą odsetka opinii bez tekstu (im mniejsza wartość, tym lepiej). W przypadku tego miejsca w rankingu, wynik wyniósł 53.33%.

   

  Są to jedne z wielu zmiennych, które wpłynęły na wynik procentowy w ReviewsAudit. Dla firmy Żyrafia Osada (Bytowska 5B) wyniósł on 49.46%.

   

  Poniżej zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym raportem w rankingu szkół prywatnych w Gdańsku dla tego miejsca na liście, w którym zawarte są także analizy związane z: tonem wypowiedzi klientów, tablicą zaufania, tempem wzrostu średniej, czasem odpowiedzi na opinie, średnią długością recenzji lub wpływem negatywnych recenzji na średnią.

   

  Zobacz szczegółowy raport 7 miejsca rankingu szkół prywatnych w Gdańsku

   

  Najlepsze szkoły prywatne w Gdańsku

   

  8. Nasza Szkoła (Konstantego Ciołkowskiego 10)

   

  Wyniki z ReviewsAudit:

  • Wynik ReviewsAudit (w %): 48.18
  • Średnia ocena: 4.15
  • Liczba opinii: 13
  • Nowe opinie w ostatnim kwartale: 0
  • Odsetek odpowiedzi na opinie (w %): 0.0
  • Odsetek opinii bez tekstu (w %): 69.23

   

  Ósma najlepsza szkoła prywatna w Gdańsku to według opinii klientów firma Nasza Szkoła (Konstantego Ciołkowskiego 10). Średnia ze wszystkich ocen Google, jaką uzyskała, wyniosła 4.15 przy liczbie opinii wynoszącej 13

   

  Ranking: szkoły prywatne w Gdańsku

   

  Jeśli chodzi o jakość opinii, możemy zweryfikować ją za pomocą odsetka opinii bez tekstu (im mniejsza wartość, tym lepiej). W przypadku tego miejsca w rankingu, wynik wyniósł 69.23%.

   

  Są to jedne z wielu zmiennych, które wpłynęły na wynik procentowy w ReviewsAudit. Dla firmy Nasza Szkoła (Konstantego Ciołkowskiego 10) wyniósł on 48.18%.

   

  Poniżej zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym raportem w rankingu szkół prywatnych w Gdańsku dla tego miejsca na liście, w którym zawarte są także analizy związane z: tonem wypowiedzi klientów, tablicą zaufania, tempem wzrostu średniej, czasem odpowiedzi na opinie, średnią długością recenzji lub wpływem negatywnych recenzji na średnią.

   

  Zobacz szczegółowy raport 8 miejsca rankingu szkół prywatnych w Gdańsku

   

  9. Be Montessori (Schuberta 79)

   

  Wyniki z ReviewsAudit:

  • Wynik ReviewsAudit (w %): 45.84
  • Średnia ocena: 3.76
  • Liczba opinii: 34
  • Nowe opinie w ostatnim kwartale: 2
  • Odsetek odpowiedzi na opinie (w %): 0.0
  • Odsetek opinii bez tekstu (w %): 79.41

   

  Dziewiąta najlepsza szkoła prywatna w Gdańsku to według opinii klientów firma Be Montessori (Schuberta 79). Średnia ze wszystkich ocen Google, jaką uzyskała, wyniosła 3.76 przy liczbie opinii wynoszącej 34. Natomiast w ciągu ostatniego kwartału firma Be Montessori (Schuberta 79) uzyskała 2 nowe opinie klientów.

   

  Najlepsze szkoły prywatne w Gdańsku

   

  Jeśli chodzi o jakość opinii, możemy zweryfikować ją za pomocą odsetka opinii bez tekstu (im mniejsza wartość, tym lepiej). W przypadku tego miejsca w rankingu, wynik wyniósł 79.41%.

   

  Są to jedne z wielu zmiennych, które wpłynęły na wynik procentowy w ReviewsAudit. Dla firmy Be Montessori (Schuberta 79) wyniósł on 45.84%.

   

  Poniżej zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym raportem w rankingu szkół prywatnych w Gdańsku dla tego miejsca na liście, w którym zawarte są także analizy związane z: tonem wypowiedzi klientów, tablicą zaufania, tempem wzrostu średniej, czasem odpowiedzi na opinie, średnią długością recenzji lub wpływem negatywnych recenzji na średnią.

   

  Zobacz szczegółowy raport 9 miejsca rankingu szkół prywatnych w Gdańsku

   

  Najlepsze szkoły niepubliczne w Gdańsku

   

  10. Niedźwiednik (Pilotów 2)

   

  Wyniki z ReviewsAudit:

  • Wynik ReviewsAudit (w %): 44.06
  • Średnia ocena: 3.59
  • Liczba opinii: 22
  • Nowe opinie w ostatnim kwartale: 4
  • Odsetek odpowiedzi na opinie (w %): 0.0
  • Odsetek opinii bez tekstu (w %): 45.45

   

  Dziesiąta najlepsza szkoła prywatna w Gdańsku to według opinii klientów firma Niedźwiednik (Pilotów 2). Średnia ze wszystkich ocen Google, jaką uzyskała, wyniosła 3.59 przy liczbie opinii wynoszącej 22. Natomiast w ciągu ostatniego kwartału firma Niedźwiednik (Pilotów 2) uzyskała 4 nowe opinie klientów.

   

  Ranking: szkoły niepubliczne w Gdańsku

   

  Jeśli chodzi o jakość opinii, możemy zweryfikować ją za pomocą odsetka opinii bez tekstu (im mniejsza wartość, tym lepiej). W przypadku tego miejsca w rankingu, wynik wyniósł 45.45%.

   

  Są to jedne z wielu zmiennych, które wpłynęły na wynik procentowy w ReviewsAudit. Dla firmy Niedźwiednik (Pilotów 2) wyniósł on 44.06%.

   

  Poniżej zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym raportem w rankingu szkół prywatnych w Gdańsku dla tego miejsca na liście, w którym zawarte są także analizy związane z: tonem wypowiedzi klientów, tablicą zaufania, tempem wzrostu średniej, czasem odpowiedzi na opinie, średnią długością recenzji lub wpływem negatywnych recenzji na średnią.

   

  Zobacz szczegółowy raport 10 miejsca rankingu szkół prywatnych w Gdańsku

   

  Oceń ten artykuł

  Średnia ocena tego postu to: 4.39{{ $app.blogCurrentReview }}
  Katalog opinii - kategorie
  Administracja publiczna Budowa Finanse i ubezpieczenia Górnictwo, kamieniołomy oraz wydobycie ropy i gazu Handel detaliczny Handel hurtowy Informacje Inne usługi (z wyjątkiem administracji publicznej) Narzędzia Nieruchomości oraz wynajem i leasing Opieka zdrowotna i pomoc społeczna Produkcja Rolnictwo, leśnictwo, rybołówstwo i łowiectwo Sztuka, rozrywka i rekreacja Transport i magazynowanie Usługi administracyjne i pomocnicze oraz usługi w zakresie gospodarki odpadami i rekultywacji Usługi edukacyjne Usługi profesjonalne, naukowe i techniczne Zakwaterowanie i usługi gastronomiczne Zarządzanie spółkami i przedsiębiorstwami

  Zdmuchnij konkurencję
  z Google Maps

  Wypróbuj nasze nowe narzędzie
  do pozycjonowania lokalnego

  Wypróbuj za darmo
  Wypróbuj za darmo Zamknij