Zbieraj opinie zgodnie z Dyrektywą Omnibus
Dowiedz się więcej
Większa sprzedaż
Zbieraj opinie klientów, które zwiększają ruch w witrynie, napędzają sprzedaż i dostarczają praktycznych informacji biznesowych.
Kontrola wizerunku
Odpowiadanie na czas na opinie może być trudne. Zautomatyzuj komunikację posprzedażową, zwłaszcza gdy posiadasz profile w wielu serwisach z opiniami.
Lojalni klienci
Wyjdź konsumentom naprzeciw, odpowiadaj na ich bolączki i twórz trwałe relacje, które zaowocują powracającymi klientami.
Budowanie zaufania
79% konsumentów ufa opiniom, dlatego skróć proces podejmowania decyzji zakupowych przez klientów. Wzbudź zaufanie do marki, chwaląc się opiniami.
Shopify WooCommerce Deconetwork Baselinker Zobacz wszystkie
mdi-chat-processing-outline
Skontaktuj się z nami: +48 572 971 973 lub na [email protected]
Blog
Dowiedz się, co nowego
Baza wiedzy
Techniczne rzeczy
Przeanalizuj swój wizerunek w sieci
Nasze narzędzie pozwala na dogłębne sprawdzenie jak wygląda wizerunek Twojej firmy
Dowiedz się więcej
mdi-chat-processing-outline
Skontaktuj się z nami: +48 572 971 973 lub na [email protected]
Local SEO Klienci Cenniki
Zaloguj się
Angielski
Szwajcarski
Hiszpański
Francuski
Zaloguj się Załóż konto Większa sprzedaż Kontrola wizerunku Lojalni klienci Budowanie zaufania Blog Baza wiedzy Local SEO Klienci Cenniki Większa sprzedaż Lojalni klienci Kontrola wizerunku Budowanie zaufania Blog Baza wiedzy Dokumentacja API Klienci Cennik Oferty pracy Zespół Katalog opinii Program partnerski Regulamin Polityka prywatności Przetwarzanie danych

Najlepsze szkoły prywatne w Katowicach - ranking TOP 10

Rating Captain
29/02/2024 | 13 min czytania
Najlepsze szkoły prywatne w Katowicach - ranking TOP 10

Spis treści

  Wypróbuj za darmo
  my.RatingCaptain Local

  Zdmuchnij konkurencję
  z Google Maps

  Wypróbuj nasze nowe narzędzie
  do pozycjonowania lokalnego

  Wypróbuj za darmo

  Zdmuchnij konkurencję
  z Google Maps

  Wypróbuj nasze nowe narzędzie
  do pozycjonowania lokalnego

  Wypróbuj za darmo

  Analizie poddane zostały szkoły prywatne (posiadające kategorie szkoła prywatna i szkoła niepubliczna w Profilu Firmy), które nie były promowane poprzez reklamy. Dodatkowo, ich średnia ocena musiała wynosić co najmniej 3.5 gwiazdki Google przy możliwie dużej liczbie recenzji.

   

  Kluczowe okazały się więc naturalne wyniki dobrze zoptymalizowanych wizytówek doświadczonych szkół prywatnych z Katowic, które dbają o jakość swoich usług oraz reputację, co znajduje odzwierciedlenie w opiniach klientów.

   

  Raporty zostały opracowane za pomocą narzędzia ReviewsAudit, a na ich podstawie powstał ranking TOP 10: Najlepsze szkoły prywatne, prezentujący najlepsze placówki edukacyjne w Katowicach. Poniższy tekst ma na celu krótko przedstawić porównanie, a dla każdego miejsca w rankingu szkół prywatnych dostępne są oddzielne raporty z linkami.

   

  Ranking został opracowany dnia 29 lutego 2024

   

  1. Nasza Szkoła (Harcerzy Września 1939)

   

  Wyniki z ReviewsAudit:

  • Wynik ReviewsAudit (w %): 65.09
  • Średnia ocena: 4.56
  • Liczba opinii: 18
  • Nowe opinie w ostatnim kwartale: 1
  • Odsetek odpowiedzi na opinie (w %): 94.44
  • Odsetek opinii bez tekstu (w %): 16.67

   

  Najlepsza szkoła prywatna w Katowicach to według opinii klientów firma Nasza Szkoła (Harcerzy Września 1939). Średnia ze wszystkich ocen Google, jaką uzyskała, wyniosła 4.56 przy liczbie opinii wynoszącej 18. Natomiast w ciągu ostatniego kwartału firma Nasza Szkoła (Harcerzy Września 1939) uzyskała 1 nową opinię klientów.

   

  Dodatkowo szkoła prywatna odpowiedziała na 94.44% wszystkich recenzji klientów, co miało duże znaczenie przy ocenie końcowej widniejącej w raporcie tego miejsca w rankingu szkół prywatnych.

   

  Ranking: szkoły niepubliczne w Katowicach

   

  Jeśli chodzi o jakość opinii, możemy zweryfikować ją za pomocą odsetka opinii bez tekstu (im mniejsza wartość, tym lepiej). W przypadku tego miejsca w rankingu, wynik wyniósł 16.67%.

   

  Są to jedne z wielu zmiennych, które wpłynęły na wynik procentowy w ReviewsAudit. Dla firmy Nasza Szkoła (Harcerzy Września 1939) wyniósł on 65.09%.

   

  Poniżej zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym raportem w rankingu szkół prywatnych w Katowicach dla tego miejsca na liście, w którym zawarte są także analizy związane z: tonem wypowiedzi klientów, tablicą zaufania, tempem wzrostu średniej, czasem odpowiedzi na opinie, średnią długością recenzji lub wpływem negatywnych recenzji na średnią.

   

  Zobacz szczegółowy raport 1 miejsca rankingu szkół prywatnych w Katowicach

   

  Ranking: szkoły prywatne w Katowicach

   

  2. Niepubliczna Szkoła Podstawowa FEP (Studencka 18)

   

  Wyniki z ReviewsAudit:

  • Wynik ReviewsAudit (w %): 62.84
  • Średnia ocena: 5.0
  • Liczba opinii: 7
  • Nowe opinie w ostatnim kwartale: 0
  • Odsetek odpowiedzi na opinie (w %): 100.0
  • Odsetek opinii bez tekstu (w %): 28.57

   

  Druga najlepsza szkoła prywatna w Katowicach to według opinii klientów firma Niepubliczna Szkoła Podstawowa FEP (Studencka 18). Średnia ze wszystkich ocen Google, jaką uzyskała, wyniosła 5.0 przy liczbie opinii wynoszącej 7. Dodatkowo szkoła prywatna odpowiedziała na 100.0% wszystkich recenzji klientów, co miało duże znaczenie przy ocenie końcowej widniejącej w raporcie tego miejsca w rankingu szkół prywatnych.

   

  Najlepsze szkoły niepubliczne w Katowicach

   

  Jeśli chodzi o jakość opinii, możemy zweryfikować ją za pomocą odsetka opinii bez tekstu (im mniejsza wartość, tym lepiej). W przypadku tego miejsca w rankingu, wynik wyniósł 28.57%.

   

  Są to jedne z wielu zmiennych, które wpłynęły na wynik procentowy w ReviewsAudit. Dla firmy Niepubliczna Szkoła Podstawowa FEP (Studencka 18) wyniósł on 62.84%.

   

  Poniżej zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym raportem w rankingu szkół prywatnych w Katowicach dla tego miejsca na liście, w którym zawarte są także analizy związane z: tonem wypowiedzi klientów, tablicą zaufania, tempem wzrostu średniej, czasem odpowiedzi na opinie, średnią długością recenzji lub wpływem negatywnych recenzji na średnią.

   

  Zobacz szczegółowy raport 2 miejsca rankingu szkół prywatnych w Katowicach

   

  3. EduHub (Mieczyków 14)

   

  Wyniki z ReviewsAudit:

  • Wynik ReviewsAudit (w %): 57.2
  • Średnia ocena: 4.64
  • Liczba opinii: 22
  • Nowe opinie w ostatnim kwartale: 0
  • Odsetek odpowiedzi na opinie (w %): 9.09
  • Odsetek opinii bez tekstu (w %): 4.55

   

  Trzecia najlepsza szkoła prywatna w Katowicach to według opinii klientów firma EduHub (Mieczyków 14). Średnia ze wszystkich ocen Google, jaką uzyskała, wyniosła 4.64 przy liczbie opinii wynoszącej 22. Dodatkowo szkoła prywatna odpowiedziała na 9.09% wszystkich recenzji klientów, co miało duże znaczenie przy ocenie końcowej widniejącej w raporcie tego miejsca w rankingu szkół prywatnych.

   

  Ranking: szkoły niepubliczne w Katowicach

   

  Jeśli chodzi o jakość opinii, możemy zweryfikować ją za pomocą odsetka opinii bez tekstu (im mniejsza wartość, tym lepiej). W przypadku tego miejsca w rankingu, wynik wyniósł 4.55%.

   

  Są to jedne z wielu zmiennych, które wpłynęły na wynik procentowy w ReviewsAudit. Dla firmy EduHub (Mieczyków 14) wyniósł on 57.2%.

   

  Poniżej zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym raportem w rankingu szkół prywatnych w Katowicach dla tego miejsca na liście, w którym zawarte są także analizy związane z: tonem wypowiedzi klientów, tablicą zaufania, tempem wzrostu średniej, czasem odpowiedzi na opinie, średnią długością recenzji lub wpływem negatywnych recenzji na średnią.

   

  Zobacz szczegółowy raport 3 miejsca rankingu szkół prywatnych w Katowicach

   

  Ranking: szkoły niepubliczne w Katowicach

   

  4. Akademia Montessori (Kostki-Napierskiego 38)

   

  Wyniki z ReviewsAudit:

  • Wynik ReviewsAudit (w %): 54.9
  • Średnia ocena: 4.3
  • Liczba opinii: 20
  • Nowe opinie w ostatnim kwartale: 0
  • Odsetek odpowiedzi na opinie (w %): 25.0
  • Odsetek opinii bez tekstu (w %): 35.0

   

  Czwarta najlepsza szkoła prywatna w Katowicach to według opinii klientów firma Akademia Montessori (Kostki-Napierskiego 38). Średnia ze wszystkich ocen Google, jaką uzyskała, wyniosła 4.3 przy liczbie opinii wynoszącej 20. Dodatkowo szkoła prywatna odpowiedziała na 25.0% wszystkich recenzji klientów, co miało duże znaczenie przy ocenie końcowej widniejącej w raporcie tego miejsca w rankingu szkół prywatnych.

   

  Najlepsze szkoły niepubliczne w Katowicach

   

  Jeśli chodzi o jakość opinii, możemy zweryfikować ją za pomocą odsetka opinii bez tekstu (im mniejsza wartość, tym lepiej). W przypadku tego miejsca w rankingu, wynik wyniósł 35.0%.

   

  Są to jedne z wielu zmiennych, które wpłynęły na wynik procentowy w ReviewsAudit. Dla firmy Akademia Montessori (Kostki-Napierskiego 38) wyniósł on 54.9%.

   

  Poniżej zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym raportem w rankingu szkół prywatnych w Katowicach dla tego miejsca na liście, w którym zawarte są także analizy związane z: tonem wypowiedzi klientów, tablicą zaufania, tempem wzrostu średniej, czasem odpowiedzi na opinie, średnią długością recenzji lub wpływem negatywnych recenzji na średnią.

   

  Zobacz szczegółowy raport 4 miejsca rankingu szkół prywatnych w Katowicach

   

  5. Szkoła Jak Dom (Witosa 18)

   

  Wyniki z ReviewsAudit:

  • Wynik ReviewsAudit (w %): 49.69
  • Średnia ocena: 4.39
  • Liczba opinii: 54
  • Nowe opinie w ostatnim kwartale: 0
  • Odsetek odpowiedzi na opinie (w %): 0.0
  • Odsetek opinii bez tekstu (w %): 79.63

   

  Piąta najlepsza szkoła prywatna w Katowicach to według opinii klientów firma Szkoła Jak Dom (Witosa 18). Średnia ze wszystkich ocen Google, jaką uzyskała, wyniosła 4.39 przy liczbie opinii wynoszącej 54

   

  Najlepsze szkoły niepubliczne w Katowicach

   

  Jeśli chodzi o jakość opinii, możemy zweryfikować ją za pomocą odsetka opinii bez tekstu (im mniejsza wartość, tym lepiej). W przypadku tego miejsca w rankingu, wynik wyniósł 79.63%.

   

  Są to jedne z wielu zmiennych, które wpłynęły na wynik procentowy w ReviewsAudit. Dla firmy Szkoła Jak Dom (Witosa 18) wyniósł on 49.69%.

   

  Poniżej zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym raportem w rankingu szkół prywatnych w Katowicach dla tego miejsca na liście, w którym zawarte są także analizy związane z: tonem wypowiedzi klientów, tablicą zaufania, tempem wzrostu średniej, czasem odpowiedzi na opinie, średnią długością recenzji lub wpływem negatywnych recenzji na średnią.

   

  Zobacz szczegółowy raport 5 miejsca rankingu szkół prywatnych w Katowicach

   

  Ranking: szkoły niepubliczne w Katowicach

   

  6. Wesołe Słoneczka (Hetmańska 7)

   

  Wyniki z ReviewsAudit:

  • Wynik ReviewsAudit (w %): 49.29
  • Średnia ocena: 5.0
  • Liczba opinii: 2
  • Nowe opinie w ostatnim kwartale: 0
  • Odsetek odpowiedzi na opinie (w %): 0.0
  • Odsetek opinii bez tekstu (w %): 50.0

   

  Szósta najlepsza szkoła prywatna w Katowicach to według opinii klientów firma Wesołe Słoneczka (Hetmańska 7). Średnia ze wszystkich ocen Google, jaką uzyskała, wyniosła 5.0 przy liczbie opinii wynoszącej 2.

   

  Ranking: szkoły niepubliczne w Katowicach

   

  Jeśli chodzi o jakość opinii, możemy zweryfikować ją za pomocą odsetka opinii bez tekstu (im mniejsza wartość, tym lepiej). W przypadku tego miejsca w rankingu, wynik wyniósł 50.0%.

   

  Są to jedne z wielu zmiennych, które wpłynęły na wynik procentowy w ReviewsAudit. Dla firmy Wesołe Słoneczka (Hetmańska 7) wyniósł on 49.29%.

   

  Poniżej zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym raportem w rankingu szkół prywatnych w Katowicach dla tego miejsca na liście, w którym zawarte są także analizy związane z: tonem wypowiedzi klientów, tablicą zaufania, tempem wzrostu średniej, czasem odpowiedzi na opinie, średnią długością recenzji lub wpływem negatywnych recenzji na średnią.

   

  Zobacz szczegółowy raport 6 miejsca rankingu szkół prywatnych w Katowicach

   

  7. Zespół Szkół Prywatnych (Witosa 18)

   

  Wyniki z ReviewsAudit:

  • Wynik ReviewsAudit (w %): 47.1
  • Średnia ocena: 4.58
  • Liczba opinii: 38
  • Nowe opinie w ostatnim kwartale: 0
  • Odsetek odpowiedzi na opinie (w %): 0.0
  • Odsetek opinii bez tekstu (w %): 86.84

   

  Siódma najlepsza szkoła prywatna w Katowicach to według opinii klientów firma Zespół Szkół Prywatnych (Witosa 18). Średnia ze wszystkich ocen Google, jaką uzyskała, wyniosła 4.58 przy liczbie opinii wynoszącej 38.

   

  Top 10: szkoły niepubliczne w Katowicach

   

  Jeśli chodzi o jakość opinii, możemy zweryfikować ją za pomocą odsetka opinii bez tekstu (im mniejsza wartość, tym lepiej). W przypadku tego miejsca w rankingu, wynik wyniósł 86.84%.

   

  Są to jedne z wielu zmiennych, które wpłynęły na wynik procentowy w ReviewsAudit. Dla firmy Zespół Szkół Prywatnych (Witosa 18) wyniósł on 47.1%.

   

  Poniżej zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym raportem w rankingu szkół prywatnych w Katowicach dla tego miejsca na liście, w którym zawarte są także analizy związane z: tonem wypowiedzi klientów, tablicą zaufania, tempem wzrostu średniej, czasem odpowiedzi na opinie, średnią długością recenzji lub wpływem negatywnych recenzji na średnią.

   

  Zobacz szczegółowy raport 7 miejsca rankingu szkół prywatnych w Katowicach

   

  Najlepsze szkoły niepubliczne w Katowicach

   

  8. AMICUS (Witosa 18)

   

  Wyniki z ReviewsAudit:

  • Wynik ReviewsAudit (w %): 46.35
  • Średnia ocena: 3.79
  • Liczba opinii: 43
  • Nowe opinie w ostatnim kwartale: 0
  • Odsetek odpowiedzi na opinie (w %): 0.0
  • Odsetek opinii bez tekstu (w %): 76.74

   

  Ósma najlepsza szkoła prywatna w Katowicach to według opinii klientów firma AMICUS (Witosa 18). Średnia ze wszystkich ocen Google, jaką uzyskała, wyniosła 3.79 przy liczbie opinii wynoszącej 43.

   

  Top 10: szkoły prywatne w Katowicach

   

  Jeśli chodzi o jakość opinii, możemy zweryfikować ją za pomocą odsetka opinii bez tekstu (im mniejsza wartość, tym lepiej). W przypadku tego miejsca w rankingu, wynik wyniósł 76.74%.

   

  Są to jedne z wielu zmiennych, które wpłynęły na wynik procentowy w ReviewsAudit. Dla firmy AMICUS (Witosa 18) wyniósł on 46.35%.

   

  Poniżej zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym raportem w rankingu szkół prywatnych w Katowicach dla tego miejsca na liście, w którym zawarte są także analizy związane z: tonem wypowiedzi klientów, tablicą zaufania, tempem wzrostu średniej, czasem odpowiedzi na opinie, średnią długością recenzji lub wpływem negatywnych recenzji na średnią.

   

  Zobacz szczegółowy raport 8 miejsca rankingu szkół prywatnych w Katowicach

   

  9. Niepubliczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny (Kossak-Szczuckiej 24)

   

  Wyniki z ReviewsAudit:

  • Wynik ReviewsAudit (w %): 44.87
  • Średnia ocena: 3.43
  • Liczba opinii: 23
  • Nowe opinie w ostatnim kwartale: 2
  • Odsetek odpowiedzi na opinie (w %): 0.0
  • Odsetek opinii bez tekstu (w %): 30.43

   

  Dziewiąta najlepsza szkoła prywatna w Katowicach to według opinii klientów firma Niepubliczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny (Kossak-Szczuckiej 24). Średnia ze wszystkich ocen Google, jaką uzyskała, wyniosła 3.43 przy liczbie opinii wynoszącej 23. Natomiast w ciągu ostatniego kwartału firma Niepubliczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny (Kossak-Szczuckiej 24) uzyskała 2 nowe opinie klientów.

   

  Ranking: szkoły niepubliczne w Katowicach

   

  Jeśli chodzi o jakość opinii, możemy zweryfikować ją za pomocą odsetka opinii bez tekstu (im mniejsza wartość, tym lepiej). W przypadku tego miejsca w rankingu, wynik wyniósł 30.43%.

   

  Są to jedne z wielu zmiennych, które wpłynęły na wynik procentowy w ReviewsAudit. Dla firmy Niepubliczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny (Kossak-Szczuckiej 24) wyniósł on 44.87%.

   

  Poniżej zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym raportem w rankingu szkół prywatnych w Katowicach dla tego miejsca na liście, w którym zawarte są także analizy związane z: tonem wypowiedzi klientów, tablicą zaufania, tempem wzrostu średniej, czasem odpowiedzi na opinie, średnią długością recenzji lub wpływem negatywnych recenzji na średnią.

   

  Zobacz szczegółowy raport 9 miejsca rankingu szkół prywatnych w Katowicach

   

  Ranking: szkoły prywatne w Katowicach

   

  10. Nasza Dobra Szkoła (Agnieszki 2)

   

  Wyniki z ReviewsAudit:

  • Wynik ReviewsAudit (w %): 43.68
  • Średnia ocena: 3.5
  • Liczba opinii: 14
  • Nowe opinie w ostatnim kwartale: 0
  • Odsetek odpowiedzi na opinie (w %): 0.0
  • Odsetek opinii bez tekstu (w %): 42.86

   

  Dziesiąta najlepsza szkoła prywatna w Katowicach to według opinii klientów firma Nasza Dobra Szkoła (Agnieszki 2). Średnia ze wszystkich ocen Google, jaką uzyskała, wyniosła 3.5 przy liczbie opinii wynoszącej 14.

   

  Top 10: szkoły niepubliczne w Katowicach

   

  Jeśli chodzi o jakość opinii, możemy zweryfikować ją za pomocą odsetka opinii bez tekstu (im mniejsza wartość, tym lepiej). W przypadku tego miejsca w rankingu, wynik wyniósł 42.86%.

   

  Są to jedne z wielu zmiennych, które wpłynęły na wynik procentowy w ReviewsAudit. Dla firmy Nasza Dobra Szkoła (Agnieszki 2) wyniósł on 43.68%.

   

  Poniżej zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym raportem w rankingu szkół prywatnych w Katowicach dla tego miejsca na liście, w którym zawarte są także analizy związane z: tonem wypowiedzi klientów, tablicą zaufania, tempem wzrostu średniej, czasem odpowiedzi na opinie, średnią długością recenzji lub wpływem negatywnych recenzji na średnią.

   

  Zobacz szczegółowy raport 10 miejsca rankingu szkół prywatnych w Katowicach

   

  Oceń ten artykuł

  Średnia ocena tego postu to: 4.43{{ $app.blogCurrentReview }}
  Katalog opinii - kategorie
  Administracja publiczna Budowa Finanse i ubezpieczenia Górnictwo, kamieniołomy oraz wydobycie ropy i gazu Handel detaliczny Handel hurtowy Informacje Inne usługi (z wyjątkiem administracji publicznej) Narzędzia Nieruchomości oraz wynajem i leasing Opieka zdrowotna i pomoc społeczna Produkcja Rolnictwo, leśnictwo, rybołówstwo i łowiectwo Sztuka, rozrywka i rekreacja Transport i magazynowanie Usługi administracyjne i pomocnicze oraz usługi w zakresie gospodarki odpadami i rekultywacji Usługi edukacyjne Usługi profesjonalne, naukowe i techniczne Zakwaterowanie i usługi gastronomiczne Zarządzanie spółkami i przedsiębiorstwami

  Zdmuchnij konkurencję
  z Google Maps

  Wypróbuj nasze nowe narzędzie
  do pozycjonowania lokalnego

  Wypróbuj za darmo
  Wypróbuj za darmo Zamknij

  Powiązane artykuły

  Rating Captain
  04/01/2024 | 15 min czytania
  Rating Captain
  10/10/2023 | 14 min czytania