Zbieraj opinie zgodnie z Dyrektywą Omnibus
Dowiedz się więcej
Większa sprzedaż
Zbieraj opinie klientów, które zwiększają ruch w witrynie, napędzają sprzedaż i dostarczają praktycznych informacji biznesowych.
Kontrola wizerunku
Odpowiadanie na czas na opinie może być trudne. Zautomatyzuj komunikację posprzedażową, zwłaszcza gdy posiadasz profile w wielu serwisach z opiniami.
Lojalni klienci
Wyjdź konsumentom naprzeciw, odpowiadaj na ich bolączki i twórz trwałe relacje, które zaowocują powracającymi klientami.
Budowanie zaufania
79% konsumentów ufa opiniom, dlatego skróć proces podejmowania decyzji zakupowych przez klientów. Wzbudź zaufanie do marki, chwaląc się opiniami.
Shopify WooCommerce Deconetwork Baselinker Zobacz wszystkie
mdi-chat-processing-outline
Skontaktuj się z nami: +48 572 971 973 lub na [email protected]
Blog
Dowiedz się, co nowego
Baza wiedzy
Techniczne rzeczy
Przeanalizuj swój wizerunek w sieci
Nasze narzędzie pozwala na dogłębne sprawdzenie jak wygląda wizerunek Twojej firmy
Dowiedz się więcej
mdi-chat-processing-outline
Skontaktuj się z nami: +48 572 971 973 lub na [email protected]
Local SEO Klienci Cenniki
Zaloguj się
Angielski
Szwajcarski
Hiszpański
Francuski
Zaloguj się Załóż konto Większa sprzedaż Kontrola wizerunku Lojalni klienci Budowanie zaufania Blog Baza wiedzy Local SEO Klienci Cenniki Większa sprzedaż Lojalni klienci Kontrola wizerunku Budowanie zaufania Blog Baza wiedzy Dokumentacja API Klienci Cennik Oferty pracy Zespół Katalog opinii Program partnerski Regulamin Polityka prywatności Przetwarzanie danych

Najlepsze szkoły prywatne w Opolu - ranking TOP 10

Rating Captain
29/02/2024 | 13 min czytania
Najlepsze szkoły prywatne w Opolu - ranking TOP 10

Spis treści

  Wypróbuj za darmo
  my.RatingCaptain Local

  Zdmuchnij konkurencję
  z Google Maps

  Wypróbuj nasze nowe narzędzie
  do pozycjonowania lokalnego

  Wypróbuj za darmo

  Zdmuchnij konkurencję
  z Google Maps

  Wypróbuj nasze nowe narzędzie
  do pozycjonowania lokalnego

  Wypróbuj za darmo

  Analizie poddane zostały szkoły prywatne (zaklasyfikowane w Profilu Firmy jako szkoła prywatna i szkoła niepubliczna), które nie były promowane poprzez reklamy. Ich średnia ocena musiała wynosić co najmniej 3.5 gwiazdki na Google przy możliwie dużej liczbie recenzji.

   

  Kluczowe były więc naturalne wyniki dobrze zoptymalizowanych wizytówek renomowanych szkół prywatnych z Opola, które dbają o jakość swoich usług oraz reputację, co jest odzwierciedlone w opiniach klientów.

   

  Raporty zostały opracowane za pomocą narzędzia ReviewsAudit, a na ich podstawie powstał ranking TOP 10: Najlepsze szkoły prywatne, prezentujący najlepsze placówki edukacyjne w Opolu. Poniższy tekst ma na celu krótkie przedstawienie porównania, a do każdego miejsca w rankingu szkół prywatnych dostępne są osobne raporty z linkami.

   

  Ranking został opracowany dnia 29 lutego 2024

   

  1. Easy Language Center (Bielska 57/6)

   

  Wyniki z ReviewsAudit:

  • Wynik ReviewsAudit (w %): 66.33
  • Średnia ocena: 4.88
  • Liczba opinii: 34
  • Nowe opinie w ostatnim kwartale: 9
  • Odsetek odpowiedzi na opinie (w %): 91.18
  • Odsetek opinii bez tekstu (w %): 14.71

   

  Najlepsza szkoła prywatna w Opolu to według opinii klientów firma Easy Language Center (Bielska 57/6). Średnia ze wszystkich ocen Google, jaką uzyskała, wyniosła 4.88 przy liczbie opinii wynoszącej 34. Natomiast w ciągu ostatniego kwartału firma Easy Language Center (Bielska 57/6) uzyskała 9 nowych opinii klientów.

   

  Dodatkowo szkoła prywatna odpowiedziała na 91.18% wszystkich recenzji klientów, co miało duże znaczenie przy ocenie końcowej widniejącej w raporcie tego miejsca w rankingu szkół prywatnych.

   

  Top 10: szkoły niepubliczne w Opolu

   

  Jeśli chodzi o jakość opinii, możemy zweryfikować ją za pomocą odsetka opinii bez tekstu (im mniejsza wartość, tym lepiej). W przypadku tego miejsca w rankingu, wynik wyniósł 14.71%.

   

  Są to jedne z wielu zmiennych, które wpłynęły na wynik procentowy w ReviewsAudit. Dla firmy Easy Language Center (Bielska 57/6) wyniósł on 66.33%.

   

  Poniżej zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym raportem w rankingu szkół prywatnych w Opolu dla tego miejsca na liście, w którym zawarte są także analizy związane z: tonem wypowiedzi klientów, tablicą zaufania, tempem wzrostu średniej, czasem odpowiedzi na opinie, średnią długością recenzji lub wpływem negatywnych recenzji na średnią.

   

  Zobacz szczegółowy raport 1 miejsca rankingu szkół prywatnych w Opolu

   

  Najlepsze szkoły niepubliczne w Opolu

   

  2. Zaoczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych (Gen. Tadeusza Kościuszki 14A)

   

  Wyniki z ReviewsAudit:

  • Wynik ReviewsAudit (w %): 65.69
  • Średnia ocena: 5.0
  • Liczba opinii: 10
  • Nowe opinie w ostatnim kwartale: 0
  • Odsetek odpowiedzi na opinie (w %): 60.0
  • Odsetek opinii bez tekstu (w %): 10.0

   

  Druga najlepsza szkoła prywatna w Opolu to według opinii klientów firma Zaoczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych (Gen. Tadeusza Kościuszki 14A). Średnia ze wszystkich ocen Google, jaką uzyskała, wyniosła 5.0 przy liczbie opinii wynoszącej 10. Dodatkowo szkoła prywatna odpowiedziała na 60.0% wszystkich recenzji klientów, co miało duże znaczenie przy ocenie końcowej widniejącej w raporcie tego miejsca w rankingu szkół prywatnych.

   

  Najlepsze szkoły prywatne w Opolu

   

  Jeśli chodzi o jakość opinii, możemy zweryfikować ją za pomocą odsetka opinii bez tekstu (im mniejsza wartość, tym lepiej). W przypadku tego miejsca w rankingu, wynik wyniósł 10.0%.

   

  Są to jedne z wielu zmiennych, które wpłynęły na wynik procentowy w ReviewsAudit. Dla firmy Zaoczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych (Gen. Tadeusza Kościuszki 14A) wyniósł on 65.69%.

   

  Poniżej zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym raportem w rankingu szkół prywatnych w Opolu dla tego miejsca na liście, w którym zawarte są także analizy związane z: tonem wypowiedzi klientów, tablicą zaufania, tempem wzrostu średniej, czasem odpowiedzi na opinie, średnią długością recenzji lub wpływem negatywnych recenzji na średnią.

   

  Zobacz szczegółowy raport 2 miejsca rankingu szkół prywatnych w Opolu

   

  3. Żłobek i Przedszkole Paprotka (Wieluńska 21)

   

  Wyniki z ReviewsAudit:

  • Wynik ReviewsAudit (w %): 65.46
  • Średnia ocena: 4.86
  • Liczba opinii: 29
  • Nowe opinie w ostatnim kwartale: 0
  • Odsetek odpowiedzi na opinie (w %): 100.0
  • Odsetek opinii bez tekstu (w %): 27.59

   

  Trzecia najlepsza szkoła prywatna w Opolu to według opinii klientów firma Żłobek i Przedszkole Paprotka (Wieluńska 21). Średnia ze wszystkich ocen Google, jaką uzyskała, wyniosła 4.86 przy liczbie opinii wynoszącej 29. Dodatkowo szkoła prywatna odpowiedziała na 100.0% wszystkich recenzji klientów, co miało duże znaczenie przy ocenie końcowej widniejącej w raporcie tego miejsca w rankingu szkół prywatnych.

   

  Top 10: szkoły niepubliczne w Opolu

   

  Jeśli chodzi o jakość opinii, możemy zweryfikować ją za pomocą odsetka opinii bez tekstu (im mniejsza wartość, tym lepiej). W przypadku tego miejsca w rankingu, wynik wyniósł 27.59%.

   

  Są to jedne z wielu zmiennych, które wpłynęły na wynik procentowy w ReviewsAudit. Dla firmy Żłobek i Przedszkole Paprotka (Wieluńska 21) wyniósł on 65.46%.

   

  Poniżej zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym raportem w rankingu szkół prywatnych w Opolu dla tego miejsca na liście, w którym zawarte są także analizy związane z: tonem wypowiedzi klientów, tablicą zaufania, tempem wzrostu średniej, czasem odpowiedzi na opinie, średnią długością recenzji lub wpływem negatywnych recenzji na średnią.

   

  Zobacz szczegółowy raport 3 miejsca rankingu szkół prywatnych w Opolu

   

  Najlepsze szkoły prywatne w Opolu

   

  4. RED BUS School (Aleja Solidarności 26/2)

   

  Wyniki z ReviewsAudit:

  • Wynik ReviewsAudit (w %): 57.89
  • Średnia ocena: 4.78
  • Liczba opinii: 36
  • Nowe opinie w ostatnim kwartale: 0
  • Odsetek odpowiedzi na opinie (w %): 47.22
  • Odsetek opinii bez tekstu (w %): 44.44

   

  Czwarta najlepsza szkoła prywatna w Opolu to według opinii klientów firma RED BUS School (Aleja Solidarności 26/2). Średnia ze wszystkich ocen Google, jaką uzyskała, wyniosła 4.78 przy liczbie opinii wynoszącej 36. Dodatkowo szkoła prywatna odpowiedziała na 47.22% wszystkich recenzji klientów, co miało duże znaczenie przy ocenie końcowej widniejącej w raporcie tego miejsca w rankingu szkół prywatnych.

   

  Ranking: szkoły prywatne w Opolu

   

  Jeśli chodzi o jakość opinii, możemy zweryfikować ją za pomocą odsetka opinii bez tekstu (im mniejsza wartość, tym lepiej). W przypadku tego miejsca w rankingu, wynik wyniósł 44.44%.

   

  Są to jedne z wielu zmiennych, które wpłynęły na wynik procentowy w ReviewsAudit. Dla firmy RED BUS School (Aleja Solidarności 26/2) wyniósł on 57.89%.

   

  Poniżej zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym raportem w rankingu szkół prywatnych w Opolu dla tego miejsca na liście, w którym zawarte są także analizy związane z: tonem wypowiedzi klientów, tablicą zaufania, tempem wzrostu średniej, czasem odpowiedzi na opinie, średnią długością recenzji lub wpływem negatywnych recenzji na średnią.

   

  Zobacz szczegółowy raport 4 miejsca rankingu szkół prywatnych w Opolu

   

  5. Niepubliczna Szkoła Muzyczna I stopnia i Prywatne Ognisko Artystyczne (Luboszycka 3)

   

  Wyniki z ReviewsAudit:

  • Wynik ReviewsAudit (w %): 51.6
  • Średnia ocena: 4.8
  • Liczba opinii: 20
  • Nowe opinie w ostatnim kwartale: 1
  • Odsetek odpowiedzi na opinie (w %): 0.0
  • Odsetek opinii bez tekstu (w %): 50.0

   

  Piąta najlepsza szkoła prywatna w Opolu to według opinii klientów firma Niepubliczna Szkoła Muzyczna I stopnia i Prywatne Ognisko Artystyczne (Luboszycka 3). Średnia ze wszystkich ocen Google, jaką uzyskała, wyniosła 4.8 przy liczbie opinii wynoszącej 20. Natomiast w ciągu ostatniego kwartału firma Niepubliczna Szkoła Muzyczna I stopnia i Prywatne Ognisko Artystyczne (Luboszycka 3) uzyskała 1 nową opinię klientów.

   

  Top 10: szkoły prywatne w Opolu

   

  Jeśli chodzi o jakość opinii, możemy zweryfikować ją za pomocą odsetka opinii bez tekstu (im mniejsza wartość, tym lepiej). W przypadku tego miejsca w rankingu, wynik wyniósł 50.0%.

   

  Są to jedne z wielu zmiennych, które wpłynęły na wynik procentowy w ReviewsAudit. Dla firmy Niepubliczna Szkoła Muzyczna I stopnia i Prywatne Ognisko Artystyczne (Luboszycka 3) wyniósł on 51.6%.

   

  Poniżej zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym raportem w rankingu szkół prywatnych w Opolu dla tego miejsca na liście, w którym zawarte są także analizy związane z: tonem wypowiedzi klientów, tablicą zaufania, tempem wzrostu średniej, czasem odpowiedzi na opinie, średnią długością recenzji lub wpływem negatywnych recenzji na średnią.

   

  Zobacz szczegółowy raport 5 miejsca rankingu szkół prywatnych w Opolu

   

  Ranking: szkoły prywatne w Opolu

   

  6. RAMADA (Jodłowa 31)

   

  Wyniki z ReviewsAudit:

  • Wynik ReviewsAudit (w %): 48.07
  • Średnia ocena: 4.43
  • Liczba opinii: 14
  • Nowe opinie w ostatnim kwartale: 0
  • Odsetek odpowiedzi na opinie (w %): 0.0
  • Odsetek opinii bez tekstu (w %): 71.43

   

  Szósta najlepsza szkoła prywatna w Opolu to według opinii klientów firma RAMADA (Jodłowa 31). Średnia ze wszystkich ocen Google, jaką uzyskała, wyniosła 4.43 przy liczbie opinii wynoszącej 14.

   

  Ranking: szkoły prywatne w Opolu

   

  Jeśli chodzi o jakość opinii, możemy zweryfikować ją za pomocą odsetka opinii bez tekstu (im mniejsza wartość, tym lepiej). W przypadku tego miejsca w rankingu, wynik wyniósł 71.43%.

   

  Są to jedne z wielu zmiennych, które wpłynęły na wynik procentowy w ReviewsAudit. Dla firmy RAMADA (Jodłowa 31) wyniósł on 48.07%.

   

  Poniżej zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym raportem w rankingu szkół prywatnych w Opolu dla tego miejsca na liście, w którym zawarte są także analizy związane z: tonem wypowiedzi klientów, tablicą zaufania, tempem wzrostu średniej, czasem odpowiedzi na opinie, średnią długością recenzji lub wpływem negatywnych recenzji na średnią.

   

  Zobacz szczegółowy raport 6 miejsca rankingu szkół prywatnych w Opolu

   

  7. Nasza Szkoła (Chabrów 54)

   

  Wyniki z ReviewsAudit:

  • Wynik ReviewsAudit (w %): 48.03
  • Średnia ocena: 4.06
  • Liczba opinii: 48
  • Nowe opinie w ostatnim kwartale: 1
  • Odsetek odpowiedzi na opinie (w %): 2.08
  • Odsetek opinii bez tekstu (w %): 43.75

   

  Siódma najlepsza szkoła prywatna w Opolu to według opinii klientów firma Nasza Szkoła (Chabrów 54). Średnia ze wszystkich ocen Google, jaką uzyskała, wyniosła 4.06 przy liczbie opinii wynoszącej 48. Natomiast w ciągu ostatniego kwartału firma Nasza Szkoła (Chabrów 54) uzyskała 1 nową opinię klientów.

   

  Dodatkowo szkoła prywatna odpowiedziała na 2.08% wszystkich recenzji klientów, co miało duże znaczenie przy ocenie końcowej widniejącej w raporcie tego miejsca w rankingu szkół prywatnych.

   

  Ranking: szkoły prywatne w Opolu

   

  Jeśli chodzi o jakość opinii, możemy zweryfikować ją za pomocą odsetka opinii bez tekstu (im mniejsza wartość, tym lepiej). W przypadku tego miejsca w rankingu, wynik wyniósł 43.75%.

   

  Są to jedne z wielu zmiennych, które wpłynęły na wynik procentowy w ReviewsAudit. Dla firmy Nasza Szkoła (Chabrów 54) wyniósł on 48.03%.

   

  Poniżej zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym raportem w rankingu szkół prywatnych w Opolu dla tego miejsca na liście, w którym zawarte są także analizy związane z: tonem wypowiedzi klientów, tablicą zaufania, tempem wzrostu średniej, czasem odpowiedzi na opinie, średnią długością recenzji lub wpływem negatywnych recenzji na średnią.

   

  Zobacz szczegółowy raport 7 miejsca rankingu szkół prywatnych w Opolu

   

  Top 10: szkoły prywatne w Opolu

   

  8. Zaoczne Liceum Ogólnokształcące W.S.E.R.O. (Drobiarska 2)

   

  Wyniki z ReviewsAudit:

  • Wynik ReviewsAudit (w %): 44.93
  • Średnia ocena: 3.89
  • Liczba opinii: 9
  • Nowe opinie w ostatnim kwartale: 0
  • Odsetek odpowiedzi na opinie (w %): 0.0
  • Odsetek opinii bez tekstu (w %): 55.55

   

  Ósma najlepsza szkoła prywatna w Opolu to według opinii klientów firma Zaoczne Liceum Ogólnokształcące W.S.E.R.O. (Drobiarska 2). Średnia ze wszystkich ocen Google, jaką uzyskała, wyniosła 3.89 przy liczbie opinii wynoszącej 9.

   

  Top 10: szkoły niepubliczne w Opolu

   

  Jeśli chodzi o jakość opinii, możemy zweryfikować ją za pomocą odsetka opinii bez tekstu (im mniejsza wartość, tym lepiej). W przypadku tego miejsca w rankingu, wynik wyniósł 55.55%.

   

  Są to jedne z wielu zmiennych, które wpłynęły na wynik procentowy w ReviewsAudit. Dla firmy Zaoczne Liceum Ogólnokształcące W.S.E.R.O. (Drobiarska 2) wyniósł on 44.93%.

   

  Poniżej zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym raportem w rankingu szkół prywatnych w Opolu dla tego miejsca na liście, w którym zawarte są także analizy związane z: tonem wypowiedzi klientów, tablicą zaufania, tempem wzrostu średniej, czasem odpowiedzi na opinie, średnią długością recenzji lub wpływem negatywnych recenzji na średnią.

   

  Zobacz szczegółowy raport 8 miejsca rankingu szkół prywatnych w Opolu

   

  9. Pro Liberis Silesiae (Olimpijska 2)

   

  Wyniki z ReviewsAudit:

  • Wynik ReviewsAudit (w %): 44.0
  • Średnia ocena: 4.5
  • Liczba opinii: 8
  • Nowe opinie w ostatnim kwartale: 0
  • Odsetek odpowiedzi na opinie (w %): 0.0
  • Odsetek opinii bez tekstu (w %): 62.5

   

  Dziewiąta najlepsza szkoła prywatna w Opolu to według opinii klientów firma Pro Liberis Silesiae (Olimpijska 2). Średnia ze wszystkich ocen Google, jaką uzyskała, wyniosła 4.5 przy liczbie opinii wynoszącej 8

   

  Najlepsze szkoły prywatne w Opolu

   

  Jeśli chodzi o jakość opinii, możemy zweryfikować ją za pomocą odsetka opinii bez tekstu (im mniejsza wartość, tym lepiej). W przypadku tego miejsca w rankingu, wynik wyniósł 62.5%.

   

  Są to jedne z wielu zmiennych, które wpłynęły na wynik procentowy w ReviewsAudit. Dla firmy Pro Liberis Silesiae (Olimpijska 2) wyniósł on 44.0%.

   

  Poniżej zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym raportem w rankingu szkół prywatnych w Opolu dla tego miejsca na liście, w którym zawarte są także analizy związane z: tonem wypowiedzi klientów, tablicą zaufania, tempem wzrostu średniej, czasem odpowiedzi na opinie, średnią długością recenzji lub wpływem negatywnych recenzji na średnią.

   

  Zobacz szczegółowy raport 9 miejsca rankingu szkół prywatnych w Opolu

   

  Najlepsze szkoły prywatne w Opolu

   

  10. Szkoła Podstawowa TAK im. Ireny Sendlerowej (Barlickiego 5)

   

  Wyniki z ReviewsAudit:

  • Wynik ReviewsAudit (w %): 43.31
  • Średnia ocena: 3.45
  • Liczba opinii: 11
  • Nowe opinie w ostatnim kwartale: 1
  • Odsetek odpowiedzi na opinie (w %): 0.0
  • Odsetek opinii bez tekstu (w %): 45.45

   

  Dziesiąta najlepsza szkoła prywatna w Opolu to według opinii klientów firma Szkoła Podstawowa TAK im. Ireny Sendlerowej (Barlickiego 5). Średnia ze wszystkich ocen Google, jaką uzyskała, wyniosła 3.45 przy liczbie opinii wynoszącej 11. Natomiast w ciągu ostatniego kwartału firma Szkoła Podstawowa TAK im. Ireny Sendlerowej (Barlickiego 5) uzyskała 1 nową opinię klientów.

   

  Ranking: szkoły niepubliczne w Opolu

   

  Jeśli chodzi o jakość opinii, możemy zweryfikować ją za pomocą odsetka opinii bez tekstu (im mniejsza wartość, tym lepiej). W przypadku tego miejsca w rankingu, wynik wyniósł 45.45%.

   

  Są to jedne z wielu zmiennych, które wpłynęły na wynik procentowy w ReviewsAudit. Dla firmy Szkoła Podstawowa TAK im. Ireny Sendlerowej (Barlickiego 5) wyniósł on 43.31%.

   

  Poniżej zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym raportem w rankingu szkół prywatnych w Opolu dla tego miejsca na liście, w którym zawarte są także analizy związane z: tonem wypowiedzi klientów, tablicą zaufania, tempem wzrostu średniej, czasem odpowiedzi na opinie, średnią długością recenzji lub wpływem negatywnych recenzji na średnią.

   

  Zobacz szczegółowy raport 10 miejsca rankingu szkół prywatnych w Opolu

   

  Oceń ten artykuł

  Średnia ocena tego postu to: 4.44{{ $app.blogCurrentReview }}
  Katalog opinii - kategorie
  Administracja publiczna Budowa Finanse i ubezpieczenia Górnictwo, kamieniołomy oraz wydobycie ropy i gazu Handel detaliczny Handel hurtowy Informacje Inne usługi (z wyjątkiem administracji publicznej) Narzędzia Nieruchomości oraz wynajem i leasing Opieka zdrowotna i pomoc społeczna Produkcja Rolnictwo, leśnictwo, rybołówstwo i łowiectwo Sztuka, rozrywka i rekreacja Transport i magazynowanie Usługi administracyjne i pomocnicze oraz usługi w zakresie gospodarki odpadami i rekultywacji Usługi edukacyjne Usługi profesjonalne, naukowe i techniczne Zakwaterowanie i usługi gastronomiczne Zarządzanie spółkami i przedsiębiorstwami

  Zdmuchnij konkurencję
  z Google Maps

  Wypróbuj nasze nowe narzędzie
  do pozycjonowania lokalnego

  Wypróbuj za darmo
  Wypróbuj za darmo Zamknij